21 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

atvAdmin

ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Sabri Fejzullahu për serialin “Tre Vllaznit”: Është një ekipë e paparë, njerëzit po e pëlqejnë shumë

Këngëtari dhe aktori i njohur, Sabri Fejzullahu, në emisionin “Alarm” në ATV, foli për projektin televiziv, serialin “Tre Vallaznit”, pjesë e së cilës është...

“Po cilës grua nuk i shkon mendja, po veç ishalla nuk e nxo”, shpërthejnë të qeshurat në studio

Këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani, e ftuar në emisionin “LIBERO” në ATV, pasi u pyet se a i ka shkaur mendja se bashkëshorti i...

Cameron Diaz largohet nga aktrimi

Cameron Diaz, aktorja e njohur për rolet e saj në filma si “Charlie’s Angels” dhe “The Mask”, do të tërhiqet nga aktrimi pasi të...

Aktorja e njohur shqiptare rrëfen historinë e jetës së saj dhe sukseseve në botë

Shumë rrallë e shohim nëpër intervista, e aq më pak duke diskutuar për jetën e saj personale… Aktorja e mirënjohur Ilire Vinca, ishte e...

Befason Ilire Vinca, kjo ishte kërkesa jo konvencionale që e kishte për studentët e saj

Aktorja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun e gjerë mbarëshqiptarë, ishte e ftuar të premten në emisionin “LIBERO” ku diskutoi shumë momente...

Kjo është historia e trishtë e jetës së këngëtarit Mentor Mripa

Këngëtari dhe zëri i mrekullueshëm i radios, Mentor Mripa, të premten në emisionin “LIBERO” ndau rrëfimin e tij jetësor, përmes të cilit theksoi se...
spot_img