Cameron Diaz largohet nga aktrimi

Cameron Diaz, aktorja e njohur për rolet e saj në filma si “Charlie’s Angels” dhe “The Mask”, do të tërhiqet nga aktrimi pasi të përfundoj xhirimet në filmit të saj të ardhshëm në Netflix “Back in Action” me Jamie Foxx.

Diaz dëshiron të përqendrohet për vajzën e saj 3-vjeçare, Raddix, dhe sipas saj, orët e gjata të xhirimeve janë shumë të vështira për t’u balancuar me jetën familjare.

Një burim ka thënë se 10 orë pune çdo ditë, ishin mjaft të rënda për aktoren sepse ajo e urrente të ishte larg vajzës.

Vendimi i Cameron Diaz për t’u larguar nga aktrimi nuk është krejtësisht befasues, pasi ajo kishte konfirmuar se ishte tërhequr nga aktrimi një vit para se të mirëpriste Raddix në 2019, shkruan atvlive.tv.

Megjithatë, filmi “Back in Action” është një komedi aksion me regji të Seth Gordon, që do të publikohet në vitin 2024 dhe sipas aktores, ky është filmi fundit që do të shfaqet./atvlive.tv/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA