11.5 C
Pristina
E enjte, 22 Shkurt, 2024
spot_img

Kuvendi sot mban seancë plenare, këto janë pikat e rendit të ditës

Sot do të vazhdojë seanca plenare me pikat e papërfunduara. Në rend të ditës do të jenë 30 pikat...

Rashiq: Nuk kam ndonjë kundërshtim me veprimin e BQK-së, brengosem për mungesën e një afati për rrugë alternative

Ministër për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, në emisionin CONTEXT në ATV, tha se nuk ka asnjë kundërshtim...

Osmani takohet me Hovenierin dhe flasin për rregulloren e BQK-së dhe planin e tranzicionit

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti sot në takim të rregullt Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jeffrey Hovenier, përcjell Reporteri.net. Siç njofton Presidenca, në takim u...

Vitia inkurajon vajzat e reja të vaksinohen kundër kancerit në qafën e mitrës

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka vizituar shkollën e mesme të ulët, “Hyzriu e Samiu”, në fshatin Letanc të Podujevës. Aty, filloi vaksinimi kundër papilloma virusit human (HPV) që...

Kuvendi sot mban seancë plenare, këto janë pikat e rendit të ditës

Sot do të vazhdojë seanca plenare me pikat e papërfunduara. Në rend të ditës do të jenë 30 pikat...

Rashiq: Nuk kam ndonjë kundërshtim me veprimin e BQK-së, brengosem për mungesën e një afati për rrugë alternative

Ministër për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, në emisionin CONTEXT në ATV, tha se nuk ka asnjë kundërshtim...
spot_img

RAPORTO NGJARJE

Identiteti i qytetarëve të cilët raportojnë, do të mbetet konfidencial dhe do të ruhet nga ekipi i ATV pa marrë parasysh a i kanë dhënë apo jo këta qytetarë shënimet lidhur me identitetin e tyre.

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_img

spot_imgspot_img

Vdekja e ukrainases në autostradën “Arbën Xhaferi”, Prokuroria dyshon se vdiq si pasojë e një aksident trafiku

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka lëshuar komunikatë për media...

Osmani takohet me Hovenierin dhe flasin për rregulloren e BQK-së dhe planin e tranzicionit

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti sot në takim të rregullt Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara...

Dogana dhe Policia kontrollojnë 11 biznese në tri rajone të Kosovës, dyshohen për mallra të falsifikuara

Dogana e Kosovës dhe Policia e Kosovës kanë organizuar sot një aksion për luftimin e piraterisë dhe falsifikimit. Në...

​Maqedonci: Vuçiq po e zvarritë dialogun për ta pritur përfundimin e luftës në Ukrainë

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, ka thënë se grupet e sulmit terrorist të 24 shtatorit në Banjska kanë...

Fermerë nga 10 shtete evropiane i bashkojnë forcat kundër politikave të BE-së

Fermerët nga Republika Çeke, Sllovakia dhe vende të tjera të Evropës Qendrore protestuan përgjatë kufijve çekë të enjten,...
spot_imgspot_img