Sabri Fejzullahu për serialin “Tre Vllaznit”: Është një ekipë e paparë, njerëzit po e pëlqejnë shumë

Këngëtari dhe aktori i njohur, Sabri Fejzullahu, në emisionin “Alarm” në ATV, foli për projektin televiziv, serialin “Tre Vallaznit”, pjesë e së cilës është edhe ai vetë.

Ai tha se ky serial ka një ekipë kolosale që punojnë me standardet më të mira që bëhen në botë.

“Këtu është një ekipë kolosale që punojnë, është një ekpië e paparë. Këtu çdo gjë, aktori e ka të plotësuar, me kostumofafistë, me kameramanë të përkryer, me regjisor, asistent regjisorë, me çdo gjë. Është tamam ashtu si realizohet në botë”, tha Fejzullahu.

Ai tregoi se fansa të shumtë vazhdimisht i dërgojnë foto të serialit “Tre Vallaznit” të shkrepura kur janë duke e shikuar në televizor.

“Dje me ka ardhur një fotografi pahiri, s’po du me e çelë se është turp, tha “ ju duaaaaa prej Gjermanisë. Unë e Iliri, e kish fotografu në televizor. Edhe një vend ku kanë qenë Blini e këta tjerët, e kish fotografu e ma dërgoi. Njerëzit po flasin jo për mu, po për serialin, fjalë shumë të mira për aktorët edhe që po u pëlqen seriali”, tregoi Fejzullahu. /atvlive.tv

Intervistën e plotë të Sabri Fejzullahut dhënë për emisionin “Alarm” në ATV, mund ta shikoni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA