atvAdmin

ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Përplaset helikopteri i ushtrisë amerikane, mund të ketë të vdekur

Një numër i konsiderueshëm besohet se kanë mbëtur të vdekur pas përplasjes së helikopterit amerikan në Kentucky. Guvernatori Andy Beshear ka thënë se ky është...

ZRrE-ja sot vendos për shtrenjtimin e rrymës

Bordi i Zyrës së Rregullatorit të Energjisë (ZRRE), në mbledhjen e cila është paraparë të mbahet sot në orën 15:00, pritet të marrë vendim...

​Superliga rikthehet në vikend me ndeshje derbi

Pas pauzës për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, kualifikuese për Euro 2024, Superliga e Kosovës rikthehet në aksion të shtunën e një prillit më ndeshjen...

Befason Valentina Rexhaj me historinë e trishtë të fëmijërisë, përjetuan dhunë nga babai

Valentina Rexhaj, mentorja e meditimit, hipnoterapistja e certifikuar dhe autorja e librave bestseller, ishte e ftuar të premten në emisionin “LIBERO”. Në mesin e rrëfimeve...

Sabri Fejzullahu së shpejti me libër për jetën dhe karrierën e tij 60 vjeçare në skenë

Këngëtari dhe aktori i njohur, Sabri Fejzullahu, në emisionin “Alarm” në ATV, ka treguar për herë të parë se është duke u përgatitur një...

Pite me djathë sipas recetës së vjetër boshnjake!

Darka për ta mbajtur në mend apo kafjalli më i mirë – zgjidheni vetë Përbërësit: – 500 g petë të gatshme, – 2 kube të vogla tharmë...
spot_img