18.4 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Katy Perry ka gjasa të tërhiqet plotësisht si juri nga “American Idol”

Katy Perry do të tërhiqet si juri në “American Idol”, sipas “Daily mail”, ajo e beson se producentët kanë arritur ta bëjnë atë të duket si një ‘’gjyqtare e keqe’’.

Këngëtarja shpesh akuzohej nga shikuesit e këtij spektakli për turpërimin që i bënë konkurrentëve si p.sh. , një 25-vjeçares kur ajo tregoi se është nënë e tre fëmijëve Katy e kishte përbuzur , duke mos e lënë me kaq, ajo me konkurrentët e tjerë shpesh i ndërpriste derisa ata flisnin dhe i jepte komente tejet negative të cilat nuk ishin edhe aq normale për një format si ‘American Idol’.

Sidoqoftë, këngëtarja ka bërë pushim një muaj dhe u shfaq në koncertin e kurorëzimit të Mbretit Charles III në Londër më 6 maj./atvlive.tv./

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA