19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Bebe Rexha paralajmëron këngën e re në gjuhën shqipe

Bebe Rexha ka bërë të ditur se është në përgatitje të një kënge në gjuhën shqipe.

Kënga është me ritme shqiptare dhe në video Bebe këndon së bashku me këngën në sfond.

Për të gjithë që e ndjekin në rrjetin social Instagram , Bebe Rexha bëri pyetje : A ta publikojmë këtë?

A ta publikojmë këngën shqipe në verë? Bebe Rexha është një këngëtare nga Dibra e cila u rrit në Bronx të New York-ut.

Ndryshe, emri i vërtetë i saj është Bleta Rexha.

Në intervista të ndryshme , shpesh Bebe ka treguar se di të flas shqip por ndonjëherë e gërsheton me anglishten.

Bebe ka treguar se ajo gjithnjë e ndjenë vetën si shqiptare dhe se i pëlqen shumë dasmat shqiptare. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA