28.6 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

​Trepça-Peja, ja kur zhvillohet sfida vendimtare

Trepça dhe Peja tashmë i kanë zhvilluar katër finalet e play off-it në basketbollin kosovar, dy në “Karagaçi” dhe dy në “Minatori”, ballafaqime të cilat ofruan spektakël të madh.

Pas katër ndeshjeve, rezultati është i barabartë 2-2 dhe kjo nënkuptpn që duhet të zhvillohet finalja e pestë dhe vendimtare për titullin e kampionit, raporton KosovaPress.

Do të jetë palestra “Minatori” mikpritëse e finales së madhe, e cila do të zhvillohet të enjten me fillim nga ora 20:00.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA