19.5 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Presidenti i FC Fushë Kosova: Rilind Haziraj nuk ka pasur kontakte me Dritën

Presidenti i FC Fushë Kosova, Bashkim Ismajli ka theksuar se Rilind Haziraj ende nuk ka pasur asnjë kontakt me ekipe tjera.

“Kam biseduar direkt me Rilindin dhe më ka thënë që do ta respektoj kontratën e cila i skadon në qershor. Sigurisht jo vetëm me Rilindin po me secilin lojtarë që ka qenë e pjesë e klubit deri më sot do të ulemi të diskutojmë për vazhdimin e kontratës. Nuk do të ishte fer nëse ka arritur marrëveshje me ndonjë skuadër tjetër. Ai prap ofertën më të madhe e ka në shtëpin e tij”, tha Ismajli në Ekipi A.

Për më shumë mund të ndiqni emisionin e plotë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA