23.4 C
Pristina
E premte, 12 Korrik, 2024

L.G.

ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Arsim Prepolli: Goli i Asanit ishte ‘Alla’ Juninho

Analisti e përhershëm i emisionit 'EKIPI A' Arsim Prepolli e ka komentuar golin e sulmues Jasir Asani te cilën lojtari e shënoi përballë Polonisë,...

Batatina: Mirlind Daku është sulmues më i mirë se Armando Broja

Trajneri i FC Llapit, Tahir Batatina është i ftuar në emisionin 'EKIPI A' në ATV. Batatina ka deklaruar që Shqipëria kishte shumë nevojë për një...

Tahir Batatina: Meriton Korenica duhet të luaj nga minuta e parë përballë Rumanisë

Tahir Batatina, trajneri i klubit te FC Llapi është i ftuar në emisionin 'EKIPI A' në ATV. Trajneri i njohur kosovar ka deklaruar që përballë...

Armend Thaqi: Unë jam lojtar i Kombëtares së Kosovës

Mbrojtësi i Ballkanit, Armend Thaqi është i ftuar në emisionin 'EKIPI A' në ATV Mbrojtësi i djathtë ka deklaruar që ai është lojtar i Kosovës...

EKSKLUZIVE: Menaxheri, Milan Martinoviç tregon si ndodhi transferimi i Elmedin Ramës te Slavia Prague

Transferimi i Elmedin Ramës nga Trepça te gjiganti çek, Slavia Prague kishte bërë bujë të madhe së fundmi. E kjo për faktin se ishte lojtari...

Eliot Uka, kapiteni i Kombëtares U-15 të Kosovës i cili pritet të transferohet te Hertha Berlin

Eliot Uka, futbollisti 15-vjeçar i cili aktivizohet te skuadra e 2 Korrikut, karrierën pritet ta vazhdojë te skuadra gjermane, Hertha Berlin. Talenti i Eliotit ra...
spot_img