spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

Votohet Projektligji për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për përgjegjësitë disiplinore...

Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës u votua Projektligji për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Përgjegjësitë Disiplinore të Gjyqtarëve dhe Prokurorëve...

Mbledhja e parë e KQZ-së me kryetarin e ri

Ka nisur mbledhja e parë e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve me kryetarin e ri të saj, Kreshnik Radoniqi. Në kuadër të kësaj mbledhje do diskutohen...

Drejtori i RTK-së: Armend Muja është borxhli i RTK-së

Drejtori i Radio Televizionit të Kosovës, Ngadhënjim Kastrati ka munguar sot në Komisionin për Buxhet, Punë dhe Transfere, e ku në rend dite ishte...

Anëtari i KShC-së: Nëse deputetja Hoxha nuk i tërheq fjalët do...

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës Eliza Hoxha nga hedhur akuza ndaj Seb Bytyqit i cili është zgjedhur njëri nga anëtarët e...

Kuvendi zgjodhi kryesuesen e Komisionit Shqyrtues në Autoritetin Rregullator për Shërbimet...

Kuvendi zgjodhi kryesuesen e Komisionit Shqyrtues në Autoritetin Rregullator për Shërbimet e Ujit Deputetët e Kuvendit të Kosovës me 70 vota për kanë zgjedhur...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
broken clouds
16.4 ° C
16.6 °
16.3 °
77 %
1.5kmh
75 %
Fri
26 °
Sat
25 °
Sun
26 °
Mon
31 °
Tue
20 °

Duhet të lexoni