spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

John Terry largohet nga Aston Villa

Aston Villa ka konfirmuar se John Terry është larguar nga klubi pas tre vitesh qëndrimi. Legjenda e Chelseat ishte asistent i trajnerit Dean Smith për...

Mblidhen rreth 8 mijë nënshkrime për vendosjen e shtatores së Adem...

Tifozët Plisat kanë hapur një peticion përmes të cilit po kërkojnë vendosjen në Prishtinë, të shtatores së Komandantit legjendar, Adem Jasharit. Prijësi i këtij grupi...

Arrijnë në Kosovë të mbijetuarit nga tragjedia në Kroaci

Të mbijetuarit e aksidentit në Kroaci, kanë mbërritur në Aeroportin Ndërkombëtarë të Prishtinës “Adem Jashari”. Përveç familjarëve të shumtë, edhe kryekuvendari Glauk Konjufca, presidentja Vjosa...

PSD-ja sërish ka zhvilluar një aktivitet para Ministrisë së Drejtësisë

Ata kanë ngjitur një baner me banknotë  e pesë eurove si dhe me figurën e zënedësministrit Durmishi Teuta Rrusta nga PSD-ja tha se rrugës...

Zhubaj: Tërë natën nuk kam fjetur duke e pritur vajzën, lajmi...

Hate Zhubaj, nëna e Valentina Binakaj-Zhubaj, një ndër viktimat e aksidentit me autobus në Kroaci, flet se si e mori lajmin për vdekjen e...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
25.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Tue
27 °
Wed
38 °
Thu
38 °
Fri
38 °
Sat
37 °

Duhet të lexoni