spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

Ish-kryeministrja kroate solidarizohet me familjet e viktimave të aksidentit, “vërshohet” nga...

Ish-kryeministrja kroate Jadranka Kosor përmes një postimi në rrjetin social Twitter, ka shkruar se bashkëndjenë dhimbjen me familjet e viktimave dhe të lënduarve në...

​Për tri javë të korrikut mbi 132 mijë persona erdhën në...

Për tri javët e para të këtij muaji 132,295 persona kanë hyrë në Kosovë duke shfrytëzuar Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë. Po ashtu,...

Ish-ambasadori i Kosovës në Turqi: Çdo reagim i Serbisë është barometër

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, të hënën kishte deklaruar se do të punojë për t'i sjellë Kosovës njohje të reja. Madje, Erdogan për mediat turke...

Familja e Dua Lipës po kalon kohën në jug të Shqipërisë...

Familja e këngëtares po shijon pushimet në Shqipëri. Dukagjin Lipa, ka ndarë pamje nga momentet bashkë me kryeministrin Edi Rama Në profilin e tij në Instagram...

Brazili i revanshohet Gjermanisë në futboll, por vetëm në olimpiadë

Kombëtarja e Brazilit në futbollit i ka nisur në mënyrën më të mirë Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”. Duke e mposhtur pa vështirësi Gjermaninë me...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
25.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Tue
27 °
Wed
38 °
Thu
38 °
Fri
38 °
Sat
37 °

Duhet të lexoni