spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

Nushi: Prishtina e gatshme për vaksinim masiv, 18 ekipe do të...

Komuna e Prishtinës është e gatshme për vaksinim masiv të qytetarëve, kështu ka thënë në një intervistë, nënkryetari Muhedin Nushi. Tutje, ai tha se komuna...

Izet Sadiku tregon arsyen se pse dha dorëheqje nga u.d. i...

Infektologu i Klinikës Infektive, Izet Sadiku ka dhënë dorëheqje nga pozita e ushtruesit të detyrës së drejtorit të Klinikës Infektive në Qendrën e Klinikës...

Kuvendi i Kosovës redukton pagesën e homologimit

Të paktën 70 deputetë të Kuvendit të  Kosovës votuan këtë të enjtë për ndryshimin e ligjit për automjete.  Seanca e Kuvendit të Kosovës kishte sot...

Pa drejtuar asnjë ndeshje, për vetëm një muaj Gattuso largohet nga...

Fiorentina ka konfirmuar zyrtarisht se janë pajtuar me trajnerin Gennaro Gattuso të mos e nisin bashkëpunimin në sezonin e ri. Para rreth tri javëve, Fiorentina...

Siç ishte parashikuar, Taib Kabashi largohet nga Prishtina

Taib Kabashi nuk është më kryetrajner i Prishtinës në hendboll. Ka kohë që flitej se Kabashi do të largohet dhe ashtu ndodhi. KH Prishtina dhe...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
light rain
18.6 ° C
19.1 °
18.5 °
61 %
8.8kmh
75 %
Thu
19 °
Fri
26 °
Sat
25 °
Sun
26 °
Mon
31 °

Duhet të lexoni