20.1 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Gili tregon pse nuk ishte në martesën e djalit

Këngëtarja Gili nuk shfaqet shumë shpesh në intervista televizive.

E, megjithatë, kur është dikur, atëherë flet sinqerisht dhe pa dorëza, si në këtë rast.

Në “The Elite Way”, këngëtarja është pyetur se a i ka mbetur merak që nuk ishte në ceremoninë e kurorëzimit të të birit.

Përgjigjen e saj e gjeni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA