23.4 C
Pristina
E premte, 12 Korrik, 2024

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, i është përgjigjur komenteve për peshën e saj.

Krijuesja e hitit “Me Myself and I”, ka përqafuar çdo herë papërsosmëritë, duke u bërë kështu edhe avokuese në luftimin e paragjykimeve.

Kësaj here, ajo ka çuar një mesazh tejet kreativ ndaj personave të cilët e kanë quajtur “të shëndoshë”.

“Për ju që më quani të shëndoshë, thjesht dijeni që edhe llogaria ime bankare është kështu”, iu adresua ajo këtyre komenteve fyese, bashkangjitur me një foto në Instagram.

Një artiste tejet e talentuar, Bebe Rexha e cila është po ashtu një kompozitore shumë e talentuar, është në mesin e shqiptarëve të shumtë që kanë vulosur emrat në industrinë globale të muzikës.

Këngëtarja njihet për hitet e panumërta dhe projektet që prekën thellë tematika të shumta shoqërore. /Telegrafi/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA