11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

ATVLive

ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Ndikimi pozitiv i kafesë në shëndetin tuaj

Shumë njerëz nuk mund ta fillojnë ditën pa kafe, nëse jeni nga këta njerëz, lexoni disa të mira që sjell kafeina për ju. Aroma e...

Aksident i rëndë në Komoran, Policia jep detaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Komoran. Siç edhe mund të shihet në pamjet e siguruara nga ATV, në këtë aksident janë përfshirë...

Sipas ekspertëve, zgjedhjet ishin legale dhe kanë legjitimitet

Qytetarët serbë në katër komunat e veriut nuk dolën në zgjedhjet e jashtëzakonshme sepse u frikësuan nga politika radikale serbe, por pavarësisht kësaj, zgjedhjet...

Ambasadori francez: Zgjedhjet me kaq pak votues nuk kontribuojnë në një zgjidhje politike

Ambasadori francez në Kosovë, Olivier Guerot, ka reaguar lidhur me zgjedhjet e mbajtura të dielën e 23 prillit në katër komunat veriore. Me anë të...

Radoiçiq: Nuk lejojmë që veriu të udhëhiqet nga ata që fituan 1-2 për qind të votave

Nënkryetari i Listës Serbe, Millan Radoiçiq, tha se populli serb në Kosovë “nuk do të lejojë kurrë” që komunat me shumicë serbe në veri...

Jabllanoviq mori dy vota edhe pse u tërhoq nga gara, Pantoviq 5

Aleksandar Jabllanoviq, mori dy vota në garën për kryetar të Leposaviqit, përkundër faktit se ai kishte njoftuar se është tërhequr nga gara. Emri i Jabllanoviqit...
spot_img