19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Rita Ora dhe Taika Waititi me rezidencë 5 milionë dollarëshe

Ylli i muzikës pop, Rita ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi kanë blerë rezidencë trekatëshe 5 milionë dollarë në Zelandën e Re.

Përveç pamjes së bukur, prona ka katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madhe.

‘’Ata tashmë kanë filluar të dekorojnë dhe blejnë mobilje për t’iu përshtatur hapësirës. Ata mezi presin të kalojnë pak kohë atje”, tha një burim për ‘’The sun’’.

Rita dhe Taika filluan lidhjen e tyre të dashurisë në mars të vitit 2021.

Ata u martuan në gusht të vitit të kaluar dhe sic tha Taika, dasma ishte shumë private me shumë pak njerëz të ftuar dhe nuk ishte në Londër apo në Francë, sic u raportua në media, por në LA./ATVLIVE.TV/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA