Parashikimi i motit me Erza Hotin

Ditën e sotme do të kemi intervale të shkurtra diellore, po ashtu do të ketë edhe reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në Gjakovë me 11 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale në Prishtinë me 23 gradë Celsius.

Edhe në ditën e nesërme në vendin tonë do të ketë vranësira si dhe reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në Mitrovicë me 0 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale në Prizren me 25 gradë Celsius.

Parashikimin e plotë të motit, për rajon dhe Evropë, mund ta gjeni në videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA