14.3 C
Pristina
Monday

No Filt

me Engjëllusha Cakaj

Çdo të shtunë, nga ora 20:00 Emisioni "No Filt" është emisioni qendror i shoubizit në ATV, i udhëhequr nga Engjellusha Cakaj. Nëpërmjet rubrikave dhe intervistave, ky emision do të sjellë një anë tjetër të yjeve të shoubizit shqiptar. Rrëfimet e tyre, sukseset, dështimet, vuajtjet dhe gëzimet do t’i bëjnë ata të jenë transparentë dhe pjesë e një bote pa filtra.

Video thumbnail
NO FILT: Jeta e Liridon Krasniqit jashte fushes se gjelber - A TV
11:25
Video thumbnail
SURPRIZA E BLEROS PËR AUDIENCËN
03:21
Video thumbnail
NO FILT: Te pathenat e Anes se " Perputhen" - A TV
05:16
Video thumbnail
NO FILT: Gold Ag deshiron qe femija i radhes te jete vajze - A TV
03:24
Video thumbnail
NO FILT: Fytyra e vertete e Andit jashte "Perputhen" - A TV
07:17
Video thumbnail
Ana e "Përputhen" përlotet gjatë intervistes - NO FILT - A TV
02:18
Video thumbnail
NO FILT me Engjellusha Cakaj - 06.02.2021 - A TV
36:51
Video thumbnail
N'Anderr Adriana Matoshi
02:04
Video thumbnail
Rruga drejt suksesit qe gezon sot Adrola Dushi
14:05
Video thumbnail
Couple RN si kurre me pare!
09:06
Video thumbnail
Sonte nga ora 20:00 NO FILT me Engjëllusha Cakaj ATV
00:47
Video thumbnail
Për NoFilt, hapen dyert e shtëpisë së Daut e Lola Haradinaj!
07:29
Video thumbnail
Pas një pushimi të gjatë, pak kohë na ndanë nga projektet e reja të Uki Latifit
06:36
Video thumbnail
N’ANDËRR me Liridon Krasniqin
03:12
Video thumbnail
No Filt me Engjëllusha Cakaj / Pjesa e parë - 20.02.2021 ATV
17:45
Video thumbnail
Jeta jashtë fushës së gjelbërt dhe gjithçka tjetër që e rrethon futbollistin Valon Berisha
04:36
Video thumbnail
Për herë të parë, Blleki rrëfen shumë çka rreth fëmijërisë së tij dhe planet e së ardhmes!
04:47
Video thumbnail
NO FILT - Lajmet më të fundit nga showbizi shqipëtar 20.02.2021
04:21
Video thumbnail
No Filt me Engjëllusha Cakaj / Pjesa e dytë - 20.02.2021
13:55
Video thumbnail
NO FILT -Andrra e Daut Haradinaj jashtë politikës
01:34
Video thumbnail
NO FILT - Sa është romantik Daut Haradinaj
01:22
Video thumbnail
NO FILT - "Mbrëmja ilegale" e Daut Haradinaj
03:24
Video thumbnail
No Filt me Engjëllusha Cakaj - 27.02.2021
39:39
Video thumbnail
Për herë të parë Semiautomatik në një version krejt ndryshe
05:36
Video thumbnail
Lutfi Haziri "Politika nuk ka qenë zgjidhja ime ka qenë imponim"
12:02

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE