3.6 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

“Me pa nanën duke u thy në 1 mijë copa ishte e rëndë”- Xhuli mes lotësh rrëfen për humbjen e familjarëve të saj në luftë

Xhuli Nura ka rrëfyer së fundmi në emisionin “Libero” për momentet e vështira që ka kaluar, duke përmendur luftën në Kosovë dhe jo vetëm.

Ajo mes lotësh tregoi se si gjatë luftës në Kosovë humbi familjarët e saj, derisa përmendi edhe kthimin e babait të saj nga Finlanda në Kosovë për të luftuar.

“Familja ime ka dhënë shumë për këtë luftë. Babi im u kthye në Kosovë për të luftuar, ndërsa ne mbetëm në Finlandë. Mamaja ime vjen nga Prekazi legjendar dhe në një mbrëmje vonë telefonoi babi dhe unë po e dëgjoja bisedën me mamin dhe në një moment babi i thotë mamit se tha kjo që po tregoj nuk është e lehtë. Ai i tregoi mamit qw gjyshin e kishin masakru edhe për mua si 8- vjeçe ka qenë shumë e vështirë me pa nanë duke u thy në një mijë copëza. Për një fëmijë është shume e ranë”, u shpreh ajo./atvlive.tv/

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

LEXONI EDHE:

“A ia vlen me jetu më?” – Pas skandalit si 20 vjeçe, Xhuli rrëfen se si kishte menduar t’i jepte fund jetës

 

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA