“A ia vlen me jetu më?” – Pas skandalit si 20 vjeçe, Xhuli rrëfen se si kishte menduar t’i jepte fund jetës

Modelja e njohur kosovare Juliana Nura (Xhuli), e ftuar në emisionin “Libero”, në ATV, ndau shumë të pathëna për jetën e saj, punën dhe jo vetëm. Xhuli foli për momentin më të errët të jetës së saj, ku para disa vjetësh i ishte publikuar një video intime. Ajo thotë se ky ishte momenti më i … Vazhdoni me leximin e “A ia vlen me jetu më?” – Pas skandalit si 20 vjeçe, Xhuli rrëfen se si kishte menduar t’i jepte fund jetës