“A ia vlen me jetu më?” – Pas skandalit si 20 vjeçe, Xhuli rrëfen se si kishte menduar t’i jepte fund jetës

Modelja e njohur kosovare Juliana Nura (Xhuli), e ftuar në emisionin “Libero”, në ATV, ndau shumë të pathëna për jetën e saj, punën dhe jo vetëm. Xhuli foli për momentin më të errët të jetës së saj, ku para disa vjetësh i ishte publikuar një video intime.

Ajo thotë se ky ishte momenti më i tmerrshëm i jetës së saj, saqë për një çast kishte menduar edhe vetëvrasjen.

“Unë në 2010-n kom mendu me mbytë vetën sepse kur ndodhi ky incidentit unë isha vetëm 20 vjeçe dhe e kisha një familje shumë të ngritur, shumë të mirë dhe aso kohe mendojsha që familja jem, morali I tyre ka me ju hjek me atë video. Unë kom bo gabim kom mendu në atë mënyrë por sot ka ndryshu mentaliteti shyqyr. Kam menduar a ia vlen me jetu më, sepse gjithmonë do të jem e paragjykuar. Ka qenë moment që kanë qenë në pyetje diku rreth një minutë se a ia vlen me jetu apo duhet të vdes”, tha ajo./atvlive.tv/

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA