9.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Më në fund, Diola Dosti e pranon në STUDIO A se është në lidhje me biznesmenin kosovar

Ish-banorja e BBVA, Diola Dosti, në emisionin STUDOI A në ATV, e ka pranuar se është në lidhje me biznesmenin e njohur kosovar, Erolld Belegu.

Këtë, ajo e konfirmoi pasi u moderatorja Blerona Zeqiri, i paraqiti në ekran asaj disa fotografi të publikuara nga vetë Diola dhe biznesmeni Erolld Belegu, nga i njëjti ambient.

Më pas, Diola, po ashtu edhe biznesmeni Eroll Belegu, kanë publikuar foto së bashku, duke e konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë.

Fillimisht, biznesmeni Belegu ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij si të lidhur dhe mandej një fotografi tjetër ku Diola e përqafon atë derisa lart fotografisë shkruan: “Thjesht Lumturi”. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA