19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Kiara dhe Luizi bëhen prindër për herë të parë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë.

Këtë e kanë bërë të ditur vet ata përmes një postimi në Instagram.

Kiara dhe Luizi kanë bërë të ditur se vajzën e kanë pagëzuar me emrin Luna Marí.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA