2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

Kendall Jenner tregohet entuziaste për të ardhmen e saj si nënë

Kendall Jenner foli për planet e saj të ardhshme familjare, duke i thënë mamasë së saj Kris Jenner se dëshiron të bëhet nënë—dhe e di se sa fëmijë shpreson të ketë.

“Unë thjesht dua që fëmija im, të ketë një vëlla ose motër. Unë e di këtë.”
Kris tha se “do të pëlqente të shihte Kendall të kishte një fëmijë” në të ardhmen e afërt.

“Betohem se do të bëj me një nip kur të jetë koha e duhur, kur gjithçka të ketë kuptim të përsosur. Unë mendoj vetëm për jetën time dhe lirinë që kam tani’’, tha Kendall.

“Jam e emocionuar për atë kohë që do të vijë në jetën time.Unë thjesht e di që nuk është koha e duhur tani’’.

Tutje modelja tha se do t’i rrisë fëmijët larg vëmendjes mediatike.

“Unë e konsideroj veten një nga njerëzit më me fat në planet që mund të jetoj jetën që e bëj unë.”Unë do të bëj gjithçka për t’i mbajtur gjërat sa më privat që të jetë e mundur’’, tha mes tjerash Kendall./atvlive.tv/

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA