19.5 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Juli Nura nuk i kursen ofendimet për Stresin, ja për çfarë e akuzon

Një marrëveshje për 30 mijë euro mes Julit dhe Stresit në “Big Brother VIP Kosova”, është bërë e përfolur prej kohësh.

Reperi nga Shqipëria, fitues i edicionit të parë të “BBVK”, i kishte premtuar Julit 30 mijë euro nëse do ta fitonte kompeticionin, por fjala e dhënë nuk është mbajtur.

Për këtë arsye, Juli ka folur në disa herë, e së fundi edhe në studion e “The Elite Way” në “ATV”, ku ajo nuk i ka kursyer ofendimet për Stresin.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA