24.2 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Ish-menaxheri i Taynes flet për herë të parë në ‘The Elite Way’, kjo është e vërteta e krisjes së raporteve mes tyre

Ka disa javë që në mediet rozë diskutohet raporti i krisur mes këngëtares Tayna dhe ish-menaxherit të saj Rinor Hykolli.

Të dy protagonistët e kësaj ‘telenovele’ të javës kanë reaguar në rrjete sociale, duke e akuzuar njëri-tjetrin, por për herë të parë në edicionin e kësaj të diele të “The Elite Way” ka folur Rinor Hykolli dhe ka treguar versionin e tij.

“Arsyeja që ka dashtë mu largu është veç me i marr paret vet se nuk ka asnjë arsye tjetër, po ka harru se krejt investimin e kom bo unë qysh prej kangës së pare, dmth i kam të fakturume qindra, mijëra investim që kom bo te ajo, e ajo e din këta. Ka qenë pjesë e dy-tre label-ave ma herët të cilët nuk kanë besu me ja bo as edhe një projekt. Ka harru se dy vjet ka qenë pandemi e vetëm kam investu, ato nuk po i llogariti hiç dmth, të gjithë mundin e kom jep bashkë me producentin, i cili i ka prodhu kangët që quhet ‘Cricket’, mundesh me i pyet krejt bashkëpunëtorët, dojnë me i dhez me të gjitha forcat e tani dojnë me i marr paret vet”, u shpreh Hykolli.

Kjo është vetëm një pjesë e rrëfimit të Hykollit për krisjen e raporteve me Taynen.

Rrëfimin e tij të plotë do të mund t’i ndiqni në edicionin e kësaj të diele duke nisur nga ora 21:30 vetëm në ekranin e ATV-së si dhe në kanalin zyrtar në YouTube. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA