19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Gjobitet kuzhinieri që kërcënoi me thikë aktorin Benedict Cumberbatch

Një kuzhinier i quajtur, Jack Bissell, kishte hyrë në shtëpinë e aktorit Benedict Cumberbatch dhe kishte thënë: E di që jeni zhvendosur këtu.

Aktori dhe familja e tij ishin të gjithë në shtëpi në momentin kur Jack kishte në dorë një thikë peshku dhe kjo bëri që ata të krijojnë panik dhe të frikësohen.

Ai u gjobit me 250 paund dhe urdhër ndalimi për tre vjet duke e penguar të shkojë pranë familjes së Cumberbatch dhe zonës ku ata jetojnë.

Sipas BBC, personi i cili është kuzhinier me profesion kishte hedhur një bimë në murin e kopshtit dhe e kishte kapur atë me thikë peshku.

I akuzuar i kishte thënë shitësit në një dyqan aty pranë se do të hynte brenda dhe do të digjte shtëpinë e aktorit.

Një burim i afërt i aktorit tha se : Benedict dhe bashkëshortja e tij kanë pasur shumë net pa gjumë që kur janë shqetësuar se mund të jenë sërish në shënjestër. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA