22.3 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Gili feston sot ditëlindjen, mbush 58 vjet

Këngëtarja e njohur kosovare, Gili feston sot ditëlindjen.

Ajo ka mbushur plotë 58 vite jetë.

Gili ka një karrierë shumë të bujshme në skenën e muzikore, debutimin e saj në muzikë e bëri qysh në vitin 1980.

Ajo është e martuar me Ilir Beranin dhe është nënë e dy fëmijëve, Roberit dhe Redonit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA