2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

E pazakontë, Afërdita Paqarada shkoi të psikologu për t’i rregulluar mosmarrëveshjet me vajzën e saj

Afërdita Paqarada  ishte e ftuar në emisionin “LIBERO’’ dhe ndau shumë të pathëna për jetën e saj dhe lidhjen e veçantë që ka me fëmijët.

Ajo publikisht foli hapur për një gjë të pazakontë e që duhet ndjekur si shembull, ajo tregoi se e ka vizituar psikologun për t’u konsultuar në lidhje me raportin e saj me vajzën.

“…Kohëve të fundit vizitoj psikologun në mënyrë që ta përmirësoj raportin me vajzën time, pasi që kemi pasur disa ngatërresa si pasojë e moshës së saj dhe kam kërkuar ndihmën e psikologut…”, tha ajo.

Vlen të ceket se 20% e adoleshentëve vuajnë nga depresioni para se të arrijnë moshën madhore dhe shumica e rasteve janë të pazbuluara dhe nuk trajtohen.


Për të ndjekur intervistën e plotë, klikoni në linkun e mëposhtëm:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA