6.9 C
Pristina
E mërkurë, 17 Prill, 2024

L.B

ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Pas vdekjes së djalit 32 vjeçar nga kanceri, kjo është gruaja që hapi fondacion dhe po i ndihmon të prekurit me të njëjtën sëmundje

Shemsije Ibrahimi ka themeluar fondacionin “Arbër Ibrahimi” pas vdekjes së djalit të saj 32 vjeçar, i cili e humbi betejën kundër kancerit. Këtë fondacion ajo...

Ekskluzive: Filmi i parë shqiptar i vetëm në Hollywood “Mundije”, do të shfaqet në kinema në muajin maj

Producenti i filmit Fatmir Bardhoci, ishte i ftuar në emisionin “LIBERO” dhe rrëfeu prapaskenat e filmit “MUNDIJE” – projekti i parë shqiptar që u...

“Gabim në Protokoll…” – Reagon kryetari Ferit Idrizi, pasi Kryeministri Kurti nuk e ftoi në përurimin e rrugës në Vushtrri

U promovua autostrada Prishtinë  - Mitrovicë, aksi prej Stanocit deri te Gojëbula në Vushtrri, ku në këtë promovim ishte i pranishëm kryeministri Albin Kurti,...

Prindër këto gabimet duhet t’i shmangni menjëherë – pasojat te fëmijët mund të jenë të përhershme

Ani pse prindërimi është një proces evolucionar, gabimet që bëjnë prindërit gjatë rritjes së fëmijëve nuk duhet anashkaluar, meqenëse plagët emocionale të shkaktuara gjatë...

Kërkuan shkarkim ndaj Duda Baljes, YIHR sqaron në detaje kërkesën ndaj Kuvendit të Kosovës

Shoqëria civile ishte tema e kësaj të hëne në “LIBERO” ku ekspertët e fushës treguan më shumë rreth organizatave dhe mënyrën se si funksionojnë...

Gani Gërmia flet për raportin me Brikenën pas daljes nga Big Brother

Gani Germia ishte mysafiri i mbrëmjes së të hënës në emisionin “LIBERO” i cili bisedën e realizoi duke folur për shumë dimensione të jetës...
spot_img