1.4 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

E pabesueshme, nuk i besojnë për moshën që e ka, Afërdita Paqaradën e ndalin policia në kufi

Emri që shpesh e dëgjojmë kur bëhet fjalë për bukurinë është padyshim Afërdita Paqarada.

Ajo njihet si një grua që tregon kujdes të veçantë ndaj paraqitjes së saj, mbi të gjitha njihet për forcën që ka treguar gjatë jetës së saj.

Afërdita ishte e ftuar në emisionin ‘’LIBERO’’ dhe rrëfeu disa copëza nga karriera dhe jeta e saj.

Mes tjerash, tregoi një situatë shumë interesante, ku së fundmi policia kufitare nuk po i besojnë për moshën e saj.

“…Duke qenë se udhëtoj shumë shpesh, policët kufitarë e hapin pasaportën time dhe më pyesin ‘A je ti’…”, tha ajo.

Gjithashtu vlen të theksohet se para disa viteve, Afërdita është përballur me sëmundjen e kancerit, të cilën fatmirësisht e ka kaluar me sukses.

Për të ndjekur intervistën e plotë, klikoni në linkun e mëposhtëm:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA