2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

“E Jona Tokë” nga kjo e shtunë në ATV

Nga kjo e shtunë do të fillojë transmetimin emisioni më i ri në ATV “E Jona Tokë”, nga ora 18:10.

Përmes këtij emisioni që prezantohet nga Jona Qyqalla, do të transmetohen materiale që në fokus kanë fushën e blegtorisë dhe bujqësisë, duke promovuar dhe ndihmuar prodhimet vendore.

Në episodin e parë të këtij emisioni mund të ndiqni rrëfime interesante të shumë fermerëve të cilët me gjithë sfidat, punën dhe përkushtimin e tyre, sot po mbajnë gjallë tregun vendor.

Ndryshe, të gjithë prodhuesit vendor pavarësisht se çka prodhojnë, mund të bëhen pjesë e emisionit më të ri “E Jona Tokë” duke kontaktuar në rrjetet tona sociale./atvlive.tv/

Në kanalin zyrtar të ATV-së në Youtube është publikuar edhe promo e emisionit, të cilën mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA