19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Bruce Darnell zbulon detaje rreth fëmijërisë së tij

Bruce Darnell foli haptazi për fëmijërinë e tij duke e cilësuar si një fëmijëri me plot vuajte, depresion dhe një marrëdhënie e vështirë me nënën e tij.

Në një intervistë ai foli për të kaluarën dhe vendimin për të lënë pas shtëpinë e tij në SHBA.

Ai ishte fëmija i vetëm jashtëmartesor i njëmbëdhjetë fëmijëve dhe nuk e takoi kurrë babanë e tij biologjik. Sic u shpreh Darnell, të gjithë ishin të rreptë me të dhe nuk përjetonte dashuri.

Gjatë intervistës, Bruce theksoi se ishte vendim i duhur për t’u larguar nga shtëpia ku jetonte me familjen, por edhe pse tashmë 66 vjec, ai rrëfeu se nuk ka pasur kurrë një shtëpi të tij.

Tutje ai vazhdoi duke treguar se jeton në hotele të ndryshme pasi që udhëton gjatë gjithë kohës dhe është mësuar të mos ketë një shtëpi të përhershme.

‘’Unë jam mësuar me këtë, nuk ndalem asnjëherë për të thënë: Ku është shtëpia ime, thjesht se mendoj fare’’, tha Bruce Darnell./atvlive.tv/

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA