33.9 C
Pristina
E premte, 12 Korrik, 2024

Befason këngëtari më i kërkuar i dasmave, ja me çfarë shifre këndon në dasma

Këngëtari i njohur i muzikës popullore dhe patriotike Asim Gashi, ishte i ftuar në emisionin “LIBERO’’, ku shpalosi shumë të pathëna sa i përket karrierës së tij dhe jo vetëm.

Zëri i tij që është bërë pjesë e çdo gëzimi apo ahengu ka bërë që ai të jetë mjaft i kërkuar në dasma, e sidomos gjatë sezonës së verës.

Ai zbuloi se i ka ndodhur që të këndojë edhe pa pagesë në dasma.

“…Kur kam pranuar të këndoj pa para, pranoj të këndoj edhe për 300 euro…”, tha ai.

Gjithashtu, këngëtari i njohur tregoi se ju ofron dasmorëve mënyra të ndryshme që ta bëjnë pagesën.

“…Më ka ndodhur që të paguajnë dasmorët edhe me kartelë, ka pasur raste ku njerëzve ua kam ofruar mundësinë ta kryejnë pagesën brenda vitit, jo në një ditë të caktuar…”, shtoi ai

Vlen të ceket se Asim Gashi është mjaft aktiv sa i përket muzikës. Së fundmi ai ka publikuar potpuri në bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj.

Për të ndjekur intervistën e plotë të tij, klikoni në linkun e mëposhtëm:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA