9.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Barbie 2 merr një përditësim pozitiv

Barbie 2 merr një përditësim pozitiv pasi Greta Gerwig ndryshon qëndrimin e saj për një vazhdim të mundshëm.

Me regji të Gerwig, me një skenar që ajo shkroi bashkë me Noah Baumbach, filmi Barbie u bë suksesi më i madh në arkë dhe një nga filmat më të vlerësuar nga kritikët e vitit 2023, duke fituar tetë nominime për Oscar dhe duke fituar një për Këngën më të Mirë origjinale. Ky sukses ka nxitur diskutimin për një vazhdim të mundshëm, megjithëse, në të kaluarën, Gerwig dhe producentja Margot Robbie e kanë hedhur poshtë idenë.

Tani, Gerwig po ndryshon qëndrimin e saj në një përditësim të ri të Barbie 2. Gjatë një interviste me Baz Bamigboye të Deadline në festën pas festës së Oscars të Vanity Fair, Gerwig tha se nuk ka “asnjë rezistencë” nga ajo ndaj potencialit të Barbie 2, përcjell KultPlus.

Edhe pse fillimisht nuk e “ndjeu” idenë e një vazhdimi, ajo tani është ngrohur. deri tek ajo. “Nuk po e hedh poshtë, dua ta bëj”, thotë ajo. Megjithatë, Gerwig mbetet i pasigurt se si t’i qaset një vazhdimi.

Barbie 2 nuk është shpallur zyrtarisht nga Warner Bros.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA