2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

​Ariu hyn në kuzhinën e një hoteli në ShBA, sulmon rojën e sigurisë

Pamjet e kamerave të sigurisë kapën momentin kur një ari sulmoi një roje sigurie, në një kuzhinë hoteli në Kolorado.

Colorado Parks and Wildlife (CPW) thotë se ariu u neutralizua pas sulmit.

Të hënën në mbrëmje, ariu hyri nga dera e hapur e hotelit dhe shkoi në kuzhinë.

Ai sulmoi një roje sigurie në kuzhinë, grisi këmishën dhe gërvishti kurrizin.

“Roja e sigurisë zbriti në kuzhinë, por nuk e pa menjëherë ariun. Kur u afrua, ai e befasoi ariun, i cili e sulmoi dhe ia gërvishti shpinën. Roja i sigurisë mundi të shpëtonte dhe të telefononte 911”, tha zëdhënësja Rachael Gonzales nga CPW, raporton CBS News.

Klikoni në link-un e mëposhtëm për të parë videon:

https://news.sky.com/video/colorado-bear-attacks-security-guard-in-hotel-kitchen-in-aspen-12993799

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA