24.2 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Aktori Gerard Butler në lidhje me modelen 25 vjet më të re?

Aktori skocez, Gerard Butler, thuhet se zemrën e tij e ka pushtuar modelja Penny Lane, 25 vjet më e re.

Butler dhe ylli i Sports Illustrated u panë duke bërë një shëtitje romantike rreth Primrose Hill dhe më vonë duke biseduar dhe duke qeshur në një lokal, transmeton Indeksonline.

Sipas fotove të publikuara nga “The Sun”, dyshja ishin në humor të mirë, ku modelja bukuroshe në një moment i ka vënë dorën në supe Butlerit, pas së cilës dyshja ka filluar të qeshë.

Meqë ra fjala, Penny Lane së fundmi tërhoqi vëmendjen në një sfilatë mode të organizuar nga revista Sports Illustrated, në kopertinën e së cilës u shfaq vitin e kaluar.

Para Penny, Gerard Butler ishte në lidhje me stilistin e brendshëm Morgan Brown për nëntë vjet, dhe ai ishte gjithashtu i lidhur me modelen rumune Madalina Ghene dhe Jennifer Aniston.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA