2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

Yjet e Hollivudit mblodhën mbi 12 milionë dollarë për fëmijët që jetojnë në varfëri

Yje të shumtë të Hollivudit ishin pjesëmarrës në eventin e Baby2Baby, që është një organizatë jofitimprurëse për fëmijët e varfër.

Kim Kardashian, Miranda Kerr, Hailey Bieber, Olivia Ëilde, Jessica Alba ishin vetëm disa nga yjet që së bashku mblodhën më shumë 12 milionë dollarë.

‘’Meqë jemi në një kohë kaq të vështirë në botë, ndihem shumë mirë që jam pjesë e diçkaje kaq pozitive, ku të gjithë kemi mundësinë të japim diçka”, tha Kardashian.

Organizata ka shpërndarë më shumë se 375 milionë artikuj thelbësorë, duke përfshirë pelenat, ushqimin dhe veshjet për fëmijët që jetojnë në varfëri.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA