Xhensila Myrtezaj nënë për herë të dytë, sjell në jetë një djalë

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ëshë bërë nënë për herë të dytë, ndërsa ka njoftuar lindjen e një djali.

Përmes një postimi në Instagram, vetë Xhensila njoftoi se vogëlushi ka ardhur në jetë ditën e sotme, më 11 Nëntor.

Krahas fotos ku duket dora e vogëlushit së bashku me të sajën, këngëtarja bashkangjit edhe në dedikim mjaft emocionues, ku flet për vështirësitë e kaluar në 9 muajt e shtatzanisë.

“Çfarë rrugetimi kemi pasur te dy se bashku ne 9 muaj biri im… Vetem ne te dy ne çdo veshtiresi brenda 1 trupi. Ti i tregove mamit forcen tende, e une mora force vetem nga ti. Qe tani e shikoj madheshtine tende biri im. Misioni me i bukur i jetes sime eshte lumturia jote dhe e motres tende. Lutja ime per Ajken dhe ty eshte t’i keni duart e bashkuara gjithe jeten, te frymezoni zemrat e njerezve si motra dhe vellai me i mire per njeri-tjetrin. Te rritesh i forte ne shpirt biri im, paç vullnetin per te bere gjithçka ne rrugen e Zotit”, shkruan këngëtarja.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA