2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

Will Smith flet për pretendimet se është homoseksual

Will Smith ka mohuar me forcë pretendimet se dikur ishte kapur duke kryer marrëdhënie me aktorin e Princit të Bel Air, Duane Martin.

Kështu ka thënë në një intervistë ish-asistenti i tij personal, vëllai Bilaal. Bilaal pretendon se dikur i gjeti Smithin dhe Martinin duke bërë seks në një dhomë të zhveshjes.

“Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Duane dhe atëherë i gjeta ata duke bërë seks anal. Will ishte i përkulur në divan dhe Duane po qëndronte atje duke e vrarë, vërtet duke e vrarë atë,” tha Bilaal në intervistën tashmë virale.

Pasi historia u përhap, Smith foli përmes një zëdhënësi dhe e quajti historinë një “fabrikim të plotë”. Ai paralajmëroi edhe padi.

Duane Martin (58) ishte e martuar me aktoren Tisha Campbell nga viti 1996 deri në vitin 2020. Ai bashkëpunoi me Smith në disa projekte, dhe në serialin Prince of Bel Air u shfaq në dy episode duke luajtur personazhin e Dr. Duane.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA