2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

Victoria Lamas nuk ishte në listën e të ftuarve në festën e DiCaprios

Sipas Daily Mail, Victoria Lamas e cila ishte e dashura e Leonardo DiCaprios, iu ndalua të hynte në festën e ditëlindjes së 49-të të aktorit.

Siç raportohet, ajo u pa duke u afruar te dera por nuk e lejuan të hyjnë pasi ajo nuk ishte në listën e të ftuarve.

Sidoqoftë, Lamas qëndroi duke pritur një mikeshë të saj për të vazhduar diku tjetër dhe siç thuhej nga të pranishmit, ajo vërehej që u shqetësua nga ndalimi për të hyrë në festën e Leonardo DiCaprios.

DiCaprio dhe Lamas u panë së bashku më 20 dhjetor 2022 , gjatë periudhës kur flitej se aktori ishte i lidhur njëkohësisht me modelen Gigi Hadid./atvlive.tv/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA