Vdes një person në Qendrën Integruese Rehabilituese në Shtime

Një person dyshohet se ka vdekur në Qendrën Integruese dhe Rehabilituese në Shtime, rezident i kësaj qendre.

Sipas policisë, viktima, shtetas i huaj, është dërguar pa shenja jete në QKMF në Shtime.

“Në QKMF Shtime është sjellë pa shenja jete një mashkull Shqiptar shtetas i huaj. Viktima ka qenë rezident i Qendrës Integruese dhe Rehabilituese. Në vendin e ngjarjes përveç njësive policore ka dalë edhe prokurori kujdestar”, thuhet në raportin e policisë.

Trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA