22.3 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

“The Elite Way” me Elita Rudin nga kjo e diel në ATV

Nën moderimin e Elita Rudit, me opinionistin Nderim Neziri përkrah, nga kjo e diel duke filluar nga ora 21:30, nisë transmetimin në ATV projekti më i ri “The Elite Way”.

Ky emision sjell figurat më të njohura në vend në një dimension tjetër, përmes lojërave, diskutimeve e shumë të thënave ekskluzive.

Këtë të diele të ftuar në emisionin “The Elite Way” mes shumë rrëfimesh, debatesh të forta dhe shumë të qeshurave, do të jenë Gjiko, Melinda Ademi, Egzon Sahiti, Mak Zogaj, dhe Xhuliana Nuraj.

“The Elite Way”, pritet ta pasurojë edhe më shumë skemen televizive të ATV-së dhe të jetë një alternativë e mirë për ta dëgjuar lajmin, marrë emocionon dhe për tu argëtuar pafund. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA