21 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Taylor Swiftit i ndodh një incident në mes të skenës

Taylor Swift është përballur me incident në skenë.

Gjatë koncertit të saj në Stokholm, teksa ishte gati të ulej në piano, fustani blu i këngëtares u shqep dhe u hap në mes, duke i nxjerrë në pah të brendshmet. Ajo e kaloi këtë situatë me shumë sportivitet, u ul pranë pianos, tentoi ta rregullonte fustanin dhe më pas nisi të performonte.

Në një video të publikuar, ndërsa po rregullonte fustani, Swift dëgjohej duke i thënë publikut: Flisni me njëri-tjetrin” për të larguar vëmendjen.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Temperaturat për ditën e sotme

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA