9.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Sot përballja e derbit kryesor në Premier League

Ndeshja kryesore e Premier League zhvillohet sot nga ora 17:30 në stadiumin Etihad.

Kampioni në fuqi, Manchester City përballet me Arsenalin për derbin e madh e të shumëpritur.

Manchester City do të shpresojë që të ketë Kevin De Bruyne të gatshëm dhe të gatshëm për ndeshjen kolosale të titullit të Premier League sot me Arsenalin.

Topçinjtë kryesojnë tabelën e Premier League në diferencën e golave ​​përpara një dite vendimtare në garën për titull.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA