19.5 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Sara Hoxha befason me deklaratën: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës

Blogerja Sara Hoxha, e njohur për lidhjen e saj me reperin e famshëm Ledri Vula, ka dhënë një deklaratë të papritur mbrëmjen e sotme që ka ndriçuar statusin e marrëdhënies së tyre.

Pas spekulimeve të shumta dhe fjalëve që kanë qarkulluar rreth krisjes së marrëdhënies me partnerin e saj, Sara ka sqaruar pozicionin e saj në një intervistë në emisionin televiziv “Në Kurthin e Piter Pan”.

“S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës! Kam qenë partnerja e tij”, deklaroi Sara, duke hedhur dritë mbi një çështje që duket se ka shkaktuar keqkuptim në mesin e publikut dhe fansave të çiftit. Kjo deklaratë e prerë shënon një ndarje të qartë nga titujt zyrtarë dhe të njohur publikisht që zakonisht i shoqërojnë çiftet në jetën e tyre të përbashkët.

Muajt e kaluar kanë qenë të mbushur me zëra dhe thashetheme mbi situatën e tyre sentimentale, ku u përfol se Sara dhe Ledri kishin vendosur të ndaheshin dhe të merrnin rrugë të veçanta. Të dy janë prindër të një vajze, e cila ka qenë qendra e botëve të tyre që prej lindjes së saj.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit kanë shprehur habinë dhe mbështetjen e tyre në rrjete sociale, Sara ka treguar qëndrueshmërinë dhe fortesën e saj duke folur haptas për jetën e saj personale.

Në një kohë ku linjat ndërmjet jetës private dhe asaj publike shpesh herë sfumohen, Sara ka zgjedhur të mbrojë të vërtetën e saj dhe të sqarojë çdo pasiguri që mund të ketë lindur. /Telegrafi/

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA