18.4 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Dashni”

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga i është dedikuar të gjithë çifteve që do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë.

“Dashni” është lansuar me një videoklip dhe të plotë mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.

Kujtojmë që Sabriu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA