19.5 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Robert Berisha më i dashuruar se kurrë, flet për herë të parë për Anën

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin STUDO A në ATV, ku bëri një rrëfim një rrëfim për jetën e tij private, familjen si dhe karrierën artistike.

Në këtë emision ai foli edhe për herë të parë për të dashurën e tij, Ana Skrel.

Ai tha se ajo është e rritur në Amerikë, madje nuk ka ditur asgjë as për këngët e tij.

Robert Berisha ka treguar edhe si ka ndodhur takimi i parë më Anën.

Rrëfimin e tij e gjeni ën videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA